Error message

  • Deprecated function: implode(): Passing glue string after array is deprecated. Swap the parameters in drupal_get_feeds() (line 380 of /home/bleidas/domains/bleidas.lt/public_html/slidinek/includes/common.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2292 of /home/bleidas/domains/bleidas.lt/public_html/slidinek/includes/menu.inc).

Kaip išsirinkti kalnų slidinėjimo lazdas

Slidžių lazdos turi būti tvirtos, kad padėtų jums kilti į kalną bei lengviau įveikti posūkius. Jos turi būti lengvos, kad nepavargtų jūsų rankos, taip pat ir lankščios.

Jeigu jūs esate pradedantysis, jums turėtų tikti bet kokios slidžių lazdos. Jei jūs esate pažengęs, jūs galite užsinorėti pabandyti įvairių slidžių lazdų tipų.

Norint tinkamai pasirinkti lazdas, jūs turi apsiauti savo slidžių batus. Paimkite lazdą į ranką ir atremkite lazdą į grindis. Jūsų alkūnės sulenkimo kampas turėtų būti 90 laisnių. Jei kampas yra mažesnis, jums reikėtų trumpesnės lazdos, jei didesnis kampas, jums reikėtų ilgesnės lazdos.

Dirželis

Per daugelį metų keitėsi dirželio dizainas bei sudėtis, tačiau visada yra sugrįžtama prie tampraus neiloninio riešo dirželio. Dirželis yra būtinas, kadangi posūkio metu arba griūvant, jis neleidžia lazdai nukristi ir pasimesti. Prieš keletą metų buvo pradėtos gaminti lazdos, kurios atsisega nuo dirželių, tai suteikia patogumo.

Plastikinis žiedas lazdos apačioje

Plastikinis žiedas lazdos apačioje yra reikalingas tam, kad jūsų lazda nenugrimztų į sniegą.
1. Kai purus sniegas- geriau naudoti lazdą su didesniu žiedu.
2. Kai sniegas yra kietas, geriau naudoti lazdą su mažesniu žiedu.

Kai kuriose lazdose galima keisti žiedų dydį, t.y. įstatyti mažesnį ar didesnį žiedą.

Teleskopinės lazdos

Tai lazdos, kurių ilgis reguliuojasi. Jas galima pasidaryti ilgesnes ar trumpesnes. Jos dažniausiai naudojamos kalnų slidinėjimo turizme.